A+ A-

Oferta pracy w PLOT - Specjalista ds. turystyki

Jeśli nie jest Ci obca branża turystyczna, lubisz i znasz atrakcje turystyczne okolic Poznania, a ponadto jesteś osobą z pasją, kreatywną, zaangażowaną i łatwo nawiązującą kontakty oraz lubiącą pracę w zespole, to być może jest to propozycja dla Ciebie. Zapraszamy do udziału w konkursie na stanowisko specjalista ds. turystyki.

Specjalista ds. turystyki

Wymagania i oczekiwania:

  • znajomość zagadnień turystyki w aglomeracji poznańskiej, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru powiatu poznańskiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w zakresie promocji oraz redagowaniu treści promocyjnych oraz turystycznych,

  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych mile widziana,

  • biegła znajomość oprogramowania biurowego (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje) i systemów zarządzania treścią (CMS),

  • znajomość zagadnień z zakresu mediów społecznościowych,

  • umiejętności interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, zdolności komunikacyjne, umiejętność wystąpień publicznych i pracy w zespole),

  • prawo jazdy mile widziane.

Obowiązki:

  • bezpośredni kontakt z Jednostkami Samorządu Terytorialnego (JST),

  • przygotowywanie treści do wydawnictw turystycznych, publikacji okazjonalnych, mediów,

  • organizacja i prowadzenie spotkań z JST,

  • bieżąca współpraca z powiatem poznańskim, gminami wchodzącymi w skład powiatu poznańskiego oraz członkami PLOT,

  • obsługa portalu turystycznego,

  • organizacja i obsługa stoisk promocyjnych,

  • przygotowywanie akcji promujących walory turystyczne  członków PLOT ze szczególnym uwzględnieniem gmin powiatu poznańskiego i powiatu poznańskiego.

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys,

  2. list motywacyjny,

  3. kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,

  4. portfolio lub próbki własnych prac (artykułów z zakrestu turystyki, przewodników, innych tekstów itp.)

Składanie ofert

Oferty wraz z życiorysem oraz listem motywacyjnym należy przesłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@plot.poznan.pl w terminie do 27 lutego 2017 roku.

Biuro PLOT zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. nr 133 poz. 883).

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę.

O pracodawcy:

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna jest działającym od 2003 roku stowarzyszeniem zrzeszającym samorządy i branżę turystyczną. Celem jej działania jest promocja turystyczna Poznania i jego okolic. Obecnie PLOT jest głównym realizatorem turystyki dla obszaru aglomeracji poznańskiej.