A+ A-

Biuro PLOT - Kontakt

Gdzie nas znaleźć, jak się z nami skontaktować, a także trochę dodatkowych informacji.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna | Poznan Convention Bureau

www.poznan.travel | www.pcb.poznan.travel

Uwaga! Nowy adres 👉 ul. Wielka 18/10, 61-775 Poznań

e-mail: biuro@plot.poznan.pl

telefon: +48 61 878 5696, +48 61 878 5887, +48 61 878 5506, +48 61 222 59 48

fax: +48 61 222 59 48

NIP: 778-14-12-473 | Nr konta PLOT: 41 1020 4027 0000 1602 0368 3943

 

Zespół PLOT

 

Jan Mazurczakprezes zarządu
telefon: +48 61 878 56 96, kom. 601 319 109 | e-mail: j.mazurczak@plot.poznan.pl

 

 

Public Relations, Turystyka Kulturowa - Marketing i Promocja

Wojciech Mania
telefon: +48 61 878 58 87 | e-mail: w.mania@plot.poznan.pl

Antonina Bogdanowicz
telefon: +48 61 878 58 87 | e-mail: a.bogdanowicz@plot.poznan.pl

 

Turystyka Miejska - Komunikacja Marketingowa i Rozwój Turystyki

Marta Stawińska
telefon: +48 61 878 55 06, kom. +48 602 805 972 | e-mail: m.stawinska@plot.poznan.pl

Joanna Gonia-Kołodziejczyk (dystrybucja publikacji)

telefon: +48 61 878 5506, kom. +48 609 601 021 | e-mail: j.gonia@plot.poznan.pl | foldery.poznan.travel

 

Poznań Convention Bureau:

Aleksander Rudawski
telefon: +48 61 222 59 48 | e-mail: a.rudawski@plot.poznan.pl

Monika Dembińska
telefon: +48 61 222 59 48 | e-mail: m.dembinska@plot.poznan.pl

 

 

Jakub Pindych
telefon: +48 61 878 58 87 | e-mail: j.pindych@plot.poznan.pl

Facebook

Facebook