A+ A-

Biuro PLOT - Kontakt

Gdzie nas znaleźć, jak się z nami skontaktować, a także trochę dodatkowych informacji.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna | Poznan Convention Bureau

www.poznan.travel | www.pcb.poznan.travel

Uwaga! Nowy adres 👉 ul. Wielka 18/10, 61-775 Poznań

e-mail: biuro@plot.poznan.pl

telefon: +48 61 878 5506

NIP: 778-14-12-473 | Nr konta PLOT: 41 1020 4027 0000 1602 0368 3943

 

Zespół PLOT

 

Jan Mazurczak, Prezes Zarządu
telefon: +48 61 878 56 96, kom. 601 319 109 | e-mail: j.mazurczak@plot.poznan.pl

 

Dział Promocji Turystycznej

Tematyka: portal turystyczny poznan.travel, media społecznościowe, podróże studyjne, turystyka kulturowa, Poznań za pół ceny, Dni Twierdzy Poznań, współpraca z przewodnikami miejskimi

Wojciech Mania - kierownik działu
telefon: +48 61 878 5887, kom.: +48 661 622 046 | e-mail: w.mania@plot.poznan.pl

Antonina Bogdanowicz
e-mail: a.bogdanowicz@plot.poznan.pl

 

Turystyka Miejska - Marketing i Rozwój Turystyki, Informacja Turystyczna, Karta Turystyczna

Marta Stawińska - kierownik działu
telefon: +48 61 878 55 06, kom. +48 602 805 972 | e-mail: m.stawinska@plot.poznan.pl

Joanna Gonia-Kołodziejczyk (dystrybucja publikacji)

telefon: +48 61 878 5506, kom. +48 609 601 021 | e-mail: j.gonia@plot.poznan.pl | foldery.poznan.travel

 

Poznań Convention Bureau:  www.pcb.poznan.travel  

Tematyka: turystyka biznesowa/przemysł spotkań/rynek MICE (Meetings,Incentives,Conferences/Congresses/Exhibitions/Events), wsparcie merytoryczne procesu pozyskiwania i organizacji wydarzeń oraz spotkań biznesowych

Aleksander Rudawski
telefon: +48 61 222 59 48 | e-mail: a.rudawski@plot.poznan.pl

Monika Dembińska

telefon: +48 61 222 59 48 | e-mail: m.dembinska@plot.poznan.pl

 

Piotr Basiński

Tematyka: turystyka w okolicach Poznania

telefon: +48 61 222 59 48 | e-mail: p.basinski@plot.poznan.pl

 

Jakub Pindych

Tematyka: turystyka kulinarna

telefon: +48 61 878 58 87 | e-mail: j.pindych@plot.poznan.pl

Facebook

Facebook